OŚRODEK
TENISOWY
W LARYSZOWIE


To miejsce gdzie czas płynie wolniej

To miejsce gdzie jestem szczęśliwy

To miejsce gdzie jestem tenisistą

To jest moje miejsce

Wycieczki Szkolne


   Szkolne wycieczki 

Zapraszamy na edukacyjno sportową przygodę do Laryszowa

 

Czeka na was wiele wtórczych wyzwań . Wszystko to w przyjemnym otoczeniu pobudzającym zmysły wspomagającym naturalną pomysłowość i zachęcajacym do wspołpracy .

Propozycja wycieczki skierowana jest do dla dzieci i młodzieży  od przedszkola do szkół podstawowych.

 

 

  • Mini golf to ciekawa gra na świezym powietrzu, szcególnie istotne jest że w nimi golfa można grać w każdym wieku , gra nie wymaga od uczestnika żadnych specjanych umiejętności , poza odrobiną cierpliwośći , ponieważ nie liczy sie czas tylko precyzja gry. Pole składa się z 11 dołków o rożnym stopniu trudności. Na poszczególnych torach gracz musi sie zmierzyć  z przeszkoadmi i pokonać  je z jak najmniejszą liczbą udeżeń .

             

 

  • Poszukiwanie skarbu gra terenowa na całym terenie obiektu. Uczestnicy wyposażeni w mapy  poszukują punktów  i rozwiązuja kolejno zadania , aby rozwiązać zagadkę . Szybkość działania , spostrzegawczość , współpraca w zespole te cechy charakteru rozwijamy uczestnicząc w tej zabawie. 

        

 

  • Nerfy to prawdziwa "strzelanka "  doskonała zabawa przy użyciu wyrzytni piankowych pocisków . Uczestnicy wyposażeni są w maski na twarzy , dzięki temu zabawa jest w pełni bezpieczna , udeżenie strzałką jest to odczucie pstryknięcia palcem. Dwu osobowe zespoły walczą o zdobycie flagi i wyeliminowanie przeciwnika . Duża dawka emocji i adrenaliny towarzyszy tej zabawie, a uczstnicy muszą sie wykazać współpraca w zespole i szybkością reakcji .

 

  

  • Tyrolka zjadz na linie z punkt A do punktu B na niewielkiej wysokości nad ziemią .

 

 

 

 

  • Pizza - kto nie zna smaku włoskiej pizzy , a dodatkowo zrobić ją samemu do dopiero wyzwanie. Podczas pobytu uczestnicy zmierzą sie z wyzwaniem zrobienia swojej pizzy i upieczenia jej .

   

 

 

 

 

 

 

  • Wieża ze skrzynek -to wyzwanie z dużą dawką emocji , gdzie z każdą kolejną skrzynką wzrasta poziom trudności. Budowniczy wyposażony jest w sprzęt do wspinaczki tj. kask, lina, uprząż asekuracyjna .  Zwinnośc , zręczność,  odwaga , równowaga te cechy przyczynią sie do powodzenia w tym zadaniu.

 

          

 

 

 

 

 

 

 

  • Tenis

  • Slackline